Strona główna
Montblanc
Edycje limitowane
Przybory do pisania
Spazio24 - zegarki
Upominki i Cygara
Zakup-Kontakt


POWRÓT

"The Beatles "
2018The Beatles - Pod koniec 2017 roku firma Montblanc uhonorowała wielką czwórkę z Liverpoolu ( Paul McCartney, John Lennon, Ringo Starr i George Harrisom ) zespół The Beatles instrumentami do pisania. Już w dniu wydania stały się pożądaniem dla fanów rocka. Firma Montblanc zapewniła piękną oprawę tych instrumentów. Zostały wydane trzy wersje.

Pierwsza to wielokolorowe pióro wieczne, roller oraz długopis, inspirowane okładką płyty "Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band" na klipsie umieszczono harakterystyczne wąsy muzyków z tego okresu.

Druga wersja to wersja limitowana do 1969 szt. na której widnieją symbole z płyty "Abby Road". Na górze skuwki widnieje mikrofon. Na korpusie flaga brytyjska w koronie to nawiązanie do piosenki "Her Majesty", sylwetki muzyków przechodzących przez pasy, tak jak na sławnym zdjęciu z okładki albumu „ Abby Road”

Trzecia wersja to wersja limitowana do 88 szt., która odnosi się do beatlemanii, która ogarnęła cały świat i spopularyzowała brytyjską kulturę. Mamy tu Union Jack, portrety i podpisy członków zespołu, hasło "Yeah, Yeah, Yeah", które nawiązuje do nagłówka z Daily Mirror obwieszczającego podbój USA przez The Beatles i, tak ważny dla muzyków, symbol pokoju.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:
tompi@tompi.com.pl
tel.: 601-259-600


POWRÓT


Prosimy o kontakt pod nr tel.:
0-22-640-14-71   601-259-600
e-mail: tompi@tompi.com.pl